Obiady Stanisławowskie na kartach historii – konkurs dla szkół

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie historyczno-plastycznym organizowanym przez firmę PZU. Część plastyczna polegała na tym, że uczniowie mieli wykonać dowolną techniką obraz przedstawiający ucztujących artystów i uczonych biorących udział w Obiadach Stanisławowskich. Do stworzenia obrazu uczniowie wykorzystali tło znajdujące się w rulonie z logo firmy PZU. Praca została wykonana techniką mieszana: farbami plakatowymi i kredkami.

Obraz wykonali następujący uczniowie:

1. Jarosz Kinga
  2. Kuźnicka Katarzyna
  3. Torba Dominika
  4. Sosnówka Agnieszka
  5. Wieleba Agnieszka
  6. Nowak Kinga
  7. Kozyra Anna
  8. Kuźnicka Izabela

Pod kierunkiem p. Marka Sulowskiego.

Następnie na stronie www.pzu.pl/obiadystanislawowskie dokonano rejestracji pracy i umieszczono zdjęcie pracy konkursowej.

Spośród zarejestrowanych prac, za pomocą głosów oddanych przez szkoły i decyzją Jury zostanie wybrane 65 prac, które zakwalifikowane zostaną do II etapu konkursu. Zachęcam wszystkich uczniów do oddania głosu na nasza pracę. Głos można oddać na stronie  www.pzu.pl/obiadystanislawowskie

Numer naszej pracy 785. Głosować można od 26 października 2010 r.

Praca wykonana przez naszych uczniów

Tekst: M. Sulowski
opracowanie: T. Lachawiec