Dofinansowanie  zakupu  podręczników  w  ramach  Rządowego  programu  pomocy  uczniom  „WYPRAWKA  SZKOLNA 2014/2015”

Zgodnie  z projektem rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych uczniom rozpoczynającym w roku szkolnym 2014/2015 naukę w klasach II, III  i  VI szkoły podstawowej,  klasie III szkoły ponadgimnazjalnej   (zasadniczej szkoły zawodowej, liceum ogólnokształcącego i technikum) przysługuje pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego.

Wnioski  o przyznanie dofinansowania  zakupu podręczników należy składać do dyrektora szkoły, do której uczeń będzie uczęszczał w roku szkolnym 2014/2015 sukcesywnie  najpóźniej do dnia 5 września 2014 r.

Wniosek o przyznanie zakupu podręczników wraz z objaśnieniami (2014/2015)

Szczegółowe informacje i wnioski są do pobrania w szkołach, do których uczniowie będą uczęszczali w roku szkolnym 2014/2015 oraz na stronie internetowej
 www.zosipjanowlubelski.bip.lubelskie.pl

Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli